TOPMARKETING działa na rynku polskim i europejskim od 2008 roku. W ramach projektu TOPMARKETING stworzyliśmy kilka brandów, które dedykowane są poszczególnym dziedzinom naszej działalności.

Produkcja zestawów upominkowych

Słodycze reklamowe

Produkcja opakowań

Produkcja materiałów poligraficznych i promocyjnych

Produkcja gadżetów reklamowych

Konfekcjonowanie i pakowanie produktów

 

Od początku istnienia firmy przeświecał nam jeden cel:

Być rzetelnym dostawcą oferowanych produktów i partnerem biznesowym godnym zaufania w zakresie produkcji, konfekcji i logistyki.

Działania nasze sprawiają, że jesteśmy uznanym dostawcą na polskim rynku, a świadczone usługi pozostają na stałym, wysokim poziomie.

 

MISJĄ FIRMY JEST:

Dążenie do doskonałości i wyjątkowości dostarczanych produktów: słodyczy, zestawów upominkowych oraz gadżetów reklamowych i poligraficznych a także terminowość i rzetelność proponowanych usług: konfekcjonowanie i pakowanie produktów, logistyka, dystrybucja.

NASZE MOTTO BRZMI: Pracujemy dla Klienta

Fundamentem naszej działalności jest dbałość o sukces klienta. Działamy opierając się na partnerskich relacjach i odpowiadając na potrzeby klienta w zakresie oferowanego asortymentu i usług. Staramy się być godnym zaufania dostawcą, zapewniając najwyższą jakość usług.

 

Oferujemy klientom wsparcie techniczne w postaci doradztwa produktowego, technik znakowania produktów, możliwości produkcyjnych i logistyki oraz dostawy.

 

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania i nowe rozwiązania kompleksowe w ramach świadczonych usług.

Menu